RECENT POST

Rozhodnutí disciplinární komise

January 6, 2017

Na základě proběhlé disciplinární komise, jsem koncem listapodu dostal konečné rozhodnutí disciplinární komise se závěrem, že jsem vinen a mám zákaz činnosti na 4 roky.

 

Takovým okořeněním na závěr bylo, jak jsem se o výsledku dozvěděl. Komise si dala týden na to, aby se mohla rozhodnout, ovšem měla se rozhodovat sama a nezávisle. V tomto týdnu se shodou okolností odehrávalo vyhlášení ČP triatlonu v Liberci, kde bylo také zasedání valné hromady. Jako na každé hromadě, zde měla prostor i disciplinární komise, aby uveřejnila svoje výsledky za rok 2016. Ovšem v této době ještě nebyl můj případ uzavřen a komise se o mé vině rozhodla až po valné hromadě (datum uvedené na rozhodnutí vidíme v přiloženém dokumentu), tudíž se o mém případu mohla zmínit, ale rozhodně neměla říkat, zda jsem vinen nebo ne. Předseda disciplinárky vystoupil, uvedl ještě jeden případ co letos řešila a poté můj případ. Jednoznačně řekl, že jsem vinen a poté se hlasovalo o souhlasu s prací disciplinární komise za tento rok. Znamená to tedy, že si tímto výrokem odsouhlasili u ostatních svoje rozhodnutí a až poté udělali svoje definitivní rozhodnutí?

 

Já jsem se tedy o rozhodnutí dozvěděl až od svého kamaráda, který byl na této valné hromadě a na oficiální rozhodnutí jsem čekal ještě další 3 dny. Je tedy paradox, že odsuzovaný se o výsledku dozví až jeden z posledních v triatlonové asociaci.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

October 19, 2016

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now