RECENT POST

Důvod založení webu

October 19, 2016

Ahoj,

většina z vás to už ví, někdo z doslechu, někdo přímo ode mě. Dostal jsem 4 roky zákaz sportovat za nalezení syntetické látky erytropoetin při dopingovém testu v mé moči. Kdo chce znát celý příběh od začátku, může se ho přečíst ZDE.

 

Na tomto webu budu zveřejňovat všechny důležité věci, novinky a zvraty v mém případu, včetně posudků vědců a dalších kroků. Je určen pro všechny, co je zajímá konkrétně můj případ, nebo i pro ty, kteří chtějí vidět do "zákulisí" této mafie. 

 

V dnešní době je toto opravdu žhavé téma, doping a všechno okolo něj. Většina lidí se staví na stranu orgánu WADA (world anti-doping agency) a nejraději by zanevřeli nad všemi sportovci, kteří jsou obvinění z dopingu a ostatně nad celým ruským sportovním odvětvím. 

 

Chtěl bych vám ale ukázat, že ne vždy vše co "nezaujatý" orgán WADA vyřkne je pravda a dokázat poté nevinu sportovce je takřka nemožné.

 

Zároveň chci tímto webem dokázat všem, co do teď pochybovali o mé nevině, že jsem si opravdu nikdy nic nevzal a to ne cestou přemlouvání a brečením, ale na základě pádných důkazů a posudků kvalifikovaných vědců.

 

Pokud tě případ zajímá, vyplň zde email a odebírej každý můj nový příspěvěk. 

 

Díky a zatim ahoj

Vojta

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

October 19, 2016

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now