• Vojta

Důvod založení webu

Ahoj,

většina z vás to už ví, někdo z doslechu, někdo přímo ode mě. Dostal jsem 4 roky zákaz sportovat za nalezení syntetické látky erytropoetin při dopingovém testu v mé moči. Kdo chce znát celý příběh od začátku, může se ho přečíst ZDE.

Na tomto webu budu zveřejňovat všechny důležité věci, novinky a zvraty v mém případu, včetně posudků vědců a dalších kroků. Je určen pro všechny, co je zajímá konkrétně můj případ, nebo i pro ty, kteří chtějí vidět do "zákulisí" této mafie.

V dnešní době je toto opravdu žhavé téma, doping a všechno okolo něj. Většina lidí se staví na stranu orgánu WADA (world anti-doping agency) a nejraději by zanevřeli nad všemi sportovci, kteří jsou obvinění z dopingu a ostatně nad celým ruským sportovním odvětvím.

Chtěl bych vám ale ukázat, že ne vždy vše co "nezaujatý" orgán WADA vyřkne je pravda a dokázat poté nevinu sportovce je takřka nemožné.

Zároveň chci tímto webem dokázat všem, co do teď pochybovali o mé nevině, že jsem si opravdu nikdy nic nevzal a to ne cestou přemlouvání a brečením, ale na základě pádných důkazů a posudků kvalifikovaných vědců.

Pokud tě případ zajímá, vyplň zde email a odebírej každý můj nový příspěvěk.

Díky a zatim ahoj

Vojta

635 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše